“Bewust, speels en liefdevol omgaan met de hooggevoelige aard”

Workshop op locatie voor Organisaties

Organisaties kunnen mij vragen een workshop op locatie te komen geven. Ik haal er veel plezier uit om mijn workshops op maat te maken en neem daarbij de vragen en wensen van mijn klanten als uitgangspunt.

Een paar voorbeelden van workshops die ik op locatie heb gegeven:

  1. Op een school – voor leerkrachten. Opdracht: we willen het (hoog)gevoelige kind beter begrijpen en handvatten krijgen.
  2. Op een school – voor ouders. Opdracht: school faciliteert een workshop ‘Hooggevoelig Kind’ voor belangstellende ouders.
  3. Als onderdeel van een opleiding. Opdracht: geef een workshop over de hooggevoelige aard, als onderdeel van de opleiding.
  4. Voor een sportschool. Opdracht: geef mijn trainers uitleg over en handvatten voor de omgang met hooggevoelig kinderen.

 Wat typeert mijn workshops?

  • De sfeer: mensen zijn snel op hun gemak.
  • Helder en concreet.
  • Er wordt gelachen!

Contact

Als je mij wilt uitnodigen om een workshop op locatie te komen geven of vragen hebt, neem dan contact met mij op vul hiervoor het formulier hieronder in. 

  • Bevestig dat je geen spam-bot bent.

Op locatie voor Ouders

Het komt regelmatig voor dat ouders mij vragen om op locatie een workshop te komen geven. Dat behoort ook tot de mogelijkheden. Als je dat zou willen, neem dan contact met mij op om dit te bespreken!

Het komt regelmatig voor dat ouders mij vragen om op locatie een workshop te komen geven. Dat behoort ook tot de mogelijkheden. Als je dat zou willen, neem dan contact met mij op om dit te bespreken!

Reacties van deelnemers

Dagelijks gebruik ik wat ik heb geleerd van Janneke. Zowel de theorie, die me laat begrijpen hoe mijn kind zich voelt, maar ook de praktische tips zijn heel nuttig. In één dag heb ik veel opgestoken, de dag was een hele goede investering in mijzelf, mijn kinderen en mijn gezin als totaal. Heel erg bedankt Janneke!
Machtelt

Toekomstige evenementen

Aankomende evenementen